MED NOVINKY

“České metody léčby kloubů působějí jako jedno nedorozumění“.- Známý německý revmatolog provedl upřímný rozhovor pro České vydání.

Dr. Alfred Kahn - vedoucí světově proslulého berlínského vědeckého centra pro revmatologii a neurologii
Existuje pouze jedna příčina nemocí kloubů, ale čeští lékaři ji zcela ignorují.

Dr. Alfred Kahn: „Na v Česku jsou onemocnění kloubů stále léčena zastaralými a neúčinnými metodami a lékamí, které vyžadují neustálé užívání po celý život.

Loni na návštěvě v Česku byl německý lékář Paul Wagner, studovat zkušenosti svých českých kolegů. To, co viděl v Česku, ani si nemohl vysvětlit. Podle pána Schneidera se v naší zemi revmatologie zasekla v polovině minulého století.

Po významných projevech v Německu souhlasil Dr. Alfred Kahn s rozhovorem pro českou publikací. Co se slavnému doktorovi nelíbilo v české medicíně? A proč tvrdí, že čeští občané s bolestmi kloubů se nikdy nebudou moci uzdravit?

- Když jste mluvil s českými novináři, řekl jste, že to, co jste viděl česku, vás šokovalo. Mohl byste to, prosím, okomentovat?

- Chtěl bych říct, ihned nazačátku, že mám dobré pocity k České Řepublice, kultuře a její občanům. Ale stav, ve kterém se nachází váše medicíná, skutečně nás, německé lékaře, šokuje. Některé váše léký jsou staré nejméně 20 a možná i 30 let. V každém případě při léčbě onemocnění kloubů a pohybového aparátu. Můžeme říci, že taková věda jako revmatologie v České Republice neexistuje.

Podívejte se, co lékaři nabízejí k léčbě kloubů v České Republice: Viprosal, Dolgit, Voltaren, Fastum gely, Diclofenac,Teraflex, Nurofen a další podobné léky.

Tyto léky však NESLOUŽEJÍ K LÉČBĚ chrupavky a kloubu, pouze zmírňují příznaky nemoci - bolest, zánět, otok. Nyní si představte, co se děje v organismu. Když si někdo vezme pilulku, aplikuje anestetický gel nebo píchá si injekci- mysleí si, že bolest zmizí. Jakmile však lék přestane působit, bolest se okamžitě vrátí.

Ale bolest je důležitým signálem, že v kloubu probíhá patologický proces. Právě potlačením bolesti jsou postižené klouby vystavené ještě větším ničivým účinkům. Proces ničení je 3-5krát urychlen a v konečném důsledku vede k nevratným změnám, k úplné nehybnosti a postižení.

Tento způsob potlačování bolesti kloubů v Německu nebyl používán déle než 20 let. Léky na úlevu bolesti se používají pouze v extrémních případech, velmi přesně a přesně. V Německu se prodávají pouze na lékařský předpis a pod přísnou kontrolou.

Takzvané „chondroprotektory“ v Německu jsou úplně zakázány jako zcela neúčinný a zbytečný lék.

České lékaři a farmaceuotvé jen škodějí lidem! Je zřejmé, že prodávat za vysoké ceny prostředky na klouby k odstranění příznaků je mnohem výhodnější než léčba nemoci jednou a provždy, vyléčení poškozeného kloubu, ale je to také nemožné!

- A jak se léčejí klouby v Německu?

- Všichni němečtí lékaři, od revmatologů až po terapeuty a zdravotníky, již dávno vědějí, že odstranění důsledků nemoci nepomáhá k uzdravení. Musíte odstránit její příčiny. To je klíč k úplné, rychlé a bezpečné léčbě. A co je hlavní příčinou poškození kloubů? To je usazování solí v těle v důsledku poruch v oběhu krvé a sekreci synoválních tekutin.

Na druhou stranu úráta skutečné soli kyseliny močové, je příčina pakostnici..

Osteofyty - kalcinované soli jsou příčinou zbývajících 95% onemocnění kloubů a páteře. Všechny typy artritidy a artrózy, osteochondrózy, osteoporózy, revmatismu, bursitida a dokonce i ganglion. Všechna tato onemocnění mají jeden důvod - osteofyty.

Kalcinoza na povrchu kloubu, jako brusný papír, zaostřuje okolní tkáň - kosti a chrupavku. Krystaly soli vapniku v organismu rostou a začínají poškozovat svalovou tkáň, šlachy, krevní cévy a kapiláry. Což způsobuje zánět, infekci, otok a silnou bolest.

V horších případech se velké hromady solí vápníku mohou snadno oddělit část kosti ostrým pohybem, což způsobí úplné postižení a trvale znehybní kloub.

Velmi nebezpečná je mylná představa, že vápník kloubum neškodí. Ano, vápník je dobrý na klouby, ale pouze na ZDRAVÉ. Když klouby již bolí nebo znamená to, že se v nich již vytvořila vrstva osteofytů a vápník kromě posílení kostní tkáně také posiluje soli osteofytů, zhoršuje a urychluje jejich růst.
Nemeckí reumatológovia preto primárne obnovujú krvný obeh v chorom kĺbe, takže sa z neho odstránia orto soli, ktoré akumulovali niekoľko rokov. Tým sa obnoví normálna cirkulácia synoviálnej tekutiny a začne sa proces regenerácie kĺbových tkanív.

Proto, němečtí revmatologové primárně obnovují krevní oběh v nemocném kloubu, takže se z něj odstraňují kalcinozui akumulovanou v průběhu let. To zase obnovuje normální oběh synoviální tekutiny a zahajuje proces obnovy kloubních tkání.

Ve skutečnosti lidské klouby umějí regenerovat. V tom je jim třeba jen trochu pomoci - osvobodit je od soli vapníku v těle, která se ke kloubum „lepí“, a proces bude pokračovat sám.

Již v 90. letech minulého století se švýcarským vědcům podařilo získat speciální formu kvazitaminu B, tzv. Alfa-arthroferolu. Získává se syntézou přírodních složek: extrakt z parohů jelena, hadí jed, žraločí tuk a sada více než 50 různých výtažků. Extrakt z jeleního parohu je stejná látka, která zajišťuje aktivní růst rohů zvířete. To je, jeho hlavním úkolem je vytvořit novou kostní tkáň. Dokážete si představit biologickou sílu takového mechanismu? Nic účinnějšího pro aktivaci krevního oběhu v kostech a kloubech v přírodě zatím neexistuje.

Tato látka je schopna proniknout dovnitř molekul soli vápníku a rozbít je uvnitř - v důsledku toho se vyčistí povrch kloubů, obnoví se krevní oběh a oběh synoviální tekutiny. NAVŽDY! Přesněji, až do okamžiku, kdy se soli znovu hromadí (ale bude to trvat několik desetiletí). Nemusíte znovu užívat léky, abyste se zbavili bolesti a zánětu. Nemusíte se obávat, že jakmile se klouby navždy „zaseknou“, naprosto ztrátíte mobilitu a budete nosit protézu. Lidé se po celá desetiletí stávají zcela zdravými.

Když jsem viděl Českou lékařskou statistiku, byl jsem překvapen. Víte, co je nejčastější příčinou zdravotního postižení v Česku? To není ani rakovina, ani HIV, ani cukrovka, ale artróza! Nejjednodušší artróza, která se v Německu léčí jem za 2-3 týdny nejlevnějším lékem, vede k postižení v Česku!

V Česku se dnes nemoci kloubů nepovažují za nebezpečné patologie, pokud ovšem nemluvíme o vážných traumatických poranění: zlomeniny, drcení, praskliny atd. Bolest a zánět kloubů pouze tvrdí, že jsou „kontaminovány“ solemi a potřebujete je vyčistit. Po měsí „očištění“ se kloubů tímto přípravkem, všechno se obnoví a na další desetiletí lze zapomenout na problémy.

Nemoci kloubů, které se v Česku pokoušejí „léčit“ samostatně, v Německu se již dlouho spojují do jedné nemoci „Articulatio de sales“ (Solné formace kloubů). Toto onemocnění zahrnuje:

Toto je velmi krátký seznam, ale zbývající nemoci jsou pouze poddruhem těchto hlavních devíti patologií. Například coxartróza je poddruh artrózy atd.

A celý tento dlouhý seznam nemoci se léčí velmi jednoduše banálním čištěním kloubů. Absolutně bezpečné, které nevyžaduje ani lékařskou péči a provádí se doma.

- Jak „čistějí“ klouby v Německu?

- Dnes existují speciální přípravky určené k čištění kloubů od usazenin solí. Obsahují alfa arthroferol. Například velmi dobrým lékem je Move&Flex. Obsahuje alfa-arthroferol ve speciální, snadno stravitelné formě, díky níž je léčivo vysoce účinné.

Další důležitou výhodou přípravku Move&Flex je to, že obsahuje komplex systémových arthro-vitamínů, makroprvků a mikroelementů určených ke zlepšení fungování kloubních tkání. To znamená, že má komplexní léčivý účinek na kosti a chrupavku, synoviální tekutinu, svalová vlákna, na tkáně vazů a šlach. Celá řada komplexních efektů je to úžasný krém.

Move&Flex obsahuje více než 50 složek. Nebudu je všechny uvádět, vyjmenuji pouze ty hlavní:

Bioaktivní výtažky

výtažek z propolisu a včelího vosku přispívá k aktivní regeneraci tkání, zmírňuje otoky, záněty a bolest. Mají silný venotonický účinek a aktivují metabolické procesy.

Přírodní oleje

Eukalyptu kulatoplodého a sibiřské jedle odstraňují zánět a bolesti, posilují lokální imunitu.

Další složky

vyživují klouby a pojivové tkáně a zabraňují jejich opotřebení.

- Pokud víme, Move&Flex se neprodává v lékárnách ČR?

- Problémem je, že ne. Ukrajinští lékaři dávají přednost anestetikum a chondroprotektorům před skutečnou léčbou

Zároveň není pochyb o tom, že čeští revmatologové, alespoň ti, kteří se zajímají o pokročilé metody léčby, vědí o Move&Flex a jeho regeneračních schopnostech. Neriskují však předepisování léku, který není uveden na seznamu ministerstva zdravotnictví

Pokud vím, výrobce Move&Flex chtěl si prosadit na českém trhu. To mu však nebylo dovoleno, protože pro něj vymyslely stovky bariér (byrokracie v Česku ječtě není vykořeněná). Je to pochopitelné - pokud se tento krém objeví v lékárnách, pak čeští lékárníci utrpí obrovské ztráty. Ve skutečnosti je dnes farmakologie podnikání! I v Německu. Ale v Německu je podnikání kontrolováno státem a co se děje v Česku, nemůžu soudit, víte lépe.

- Co byste doporučil lidem v Česku kterým bolejí klouby?

- Obyčejní lidé, zejména lidé po 45 letech, trpějí nejvíce zaostalostí české medicíny. Není to jejich chyba, tak funguje systém zdravotní péče.

Ale naštěstí - cesta ven existuje. S českým revmatologickým centrem jsme se dohodli na možnosti distribuce tohoto přípravku všem občanům České Republiky, kteří mají společné problémy. Byl vytvořen speciální oficiální web, s jehož pomocí může každý obyvatel České Republiky Move&Flex téměř zdarma!

Distribuujeme Move&Flex jíž 3 měsíce. Tuto příležitost využilo několik tisíc Českých občanů. Žádáme každého, kdo obdržel Move&Flex, aby vyhodnotil, jak dobře jim droga pomohla na stupnici od 1 do 10. V současné době se průzkumu zúčastnilo více než 3 000 lidí a průměrné hodnocení drogy je 9,87 z 10 bodů.

Jak vidíte, Move&Flex pomohl tisícům Českých občanů najít mobilitu a zbavit se bolesti téměř zdarma! Vy se také dokážete toho zbavit.

- Jak dlouho se bude ještě konat distribuce tohoto zázračného krému po slevě?

- Dokud se neskončí kapacita. Chci však Vás okamžitě varovat, že zbývá se je jen velmi málo. Objednávky velmi rychle rostou. Ústně lidé si navzájem předávají informace, radějí přátelům a objednávají krém příbuzným. Ani jsme nečekali, že se informace o Move&Flex šíří po Česku tak rychle.

Dokud nabídka Move&Flex v akci neskončí, doporučuji, aby všichni lidé, kteří mají stejné problémy, nechali na webu žádost o Move&Flex v akci. A vždy si pamatujte, že naše zdraví je nejdůležitější a nejcennější, co máme.

Stíhnete si objednat se slevou, zatím nabídka nepřešla k jinému čtenářovi!
Nabídka vyprší za:

1980 CZK
990 CZK

Pozor, akce se speciální slevou trvá pouze do:

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Komentáře:
Jana Čermáková
Děkuji to je velmi užitečná informace! Jdu si objednát Move&Flex. Konzultant který mi volál, řekl, že stále v zásobách ještě je, ale rychle se to skončí. Úspěšně jsem se dostal k této zprávě.
Honza Kolář
Jsem jedním z těch šťastlivcu, kterým se již podařilo vyzkoušet Move&Flex. Je fakt nejlepší. Mám artrózu už dlouhá léta - 7 let mě trápilo toto onemocnění. Už jsem si byl připraven brát prášky do konce života, ale nakonec, po užívání Move&Flex, bolest zmizela úplně pryč. Doporučuji všem – určitě to pomůže!

Michál Kudrinka
Je mi 63 let. Kolena bolí od 53 let. V poslední době se bolest stala zcela nesnesitelnou. O tomto programu mluvil známý lékař (přítel z dětství) a doporučil mu, aby před 3 měsíci předepsal lék. Teď skákám jako mladý kluk ... Ačkoli to není tak nutné). Jen skákám obecně! Je to bombastický přípravek!
Helena Novotná
Nechala jsem žádost. Slíbili mě, že za 5 dní bych to měla obdržet poštou. Opravdu doufám že to pomůže.
Radmila Prasličáková
Hlavním cílem farmaceutů a lékaren je podle mého názoru strhnout co nejvíce naších peněz, a vůbec nemají zájem o našé zdraví. Každé půl roku jsem musela chodit na injekci. Letos na podzimu mě lékařká předepsala tolik léku, že jsem se bála to brát. Nakonec jsem se ani nedívala na to, jaké další nemoci mám a jak ty léky ovlivňují mé tělo. Absolutní lhostejnost a účelné předepsání těchto léku, za což dostávají od farmaceutických firem spoustu peněz. Možná že v některých místech nejsou na tom špatně, ale nejsem jistá. Toto je náše medicína. A pokud jde preferenčně o německý lék, tak to je dobrá zpráva!
Miroslav Kozlík
Lék je fakt dobrý. Léčil jsem se tím celé minulé léto (ten přípavek přivezl mě můj syn z Berlína). Vyléčil mě od pakostnice! Stále neexistují žádné příznaky. Já sám jsem překvapen. Cítím se skvěle. Ten lék doporučuji všem.

Alex Wágner
Soused na chalupě, si často stěžoval na bolest dolní části zad. Je mu 72 let, ale v posledním měsíci ho vidím aktivním a veselým. Řekl mi, že použil Move&Flex, jeho vnuk mu to přivezl.
Alicie Kádava
Mám také zkušenosti s léčbou Move&Flex a také pozitivní. Neustále jsem měla injekci a po Move&Flex lítám jako mladá už druhý měsíc!
Šárka Horazná
Tenhle lék se mi moc líbil. Brála jsem Etodolak, pak Meloxicam a Ketorol. Ale najednou přestali zabírat. Pak jsem šla k lékaři a poradil mě, abych vyzkoušela nový lék Move&Flex (mladý lékař pravděpodobně stále věřil, že lék by měl být pro lidi, ne pro čerpání peněz!). Move&Flex mi moc pomohl - bolest téměř okamžitě zmizela, ale začala jsem to brát pravidelně, jak radíl lékař. Po 3 týdnech jsem zapomněla, co je bolest vůbec. Cítím se skvěle, jako v mládí!
Jarmila Beránová
Zatímco jsem četla na fórumech recenze o Move&Flex, koukám a končí se to přímo před očima! Díky bohu podařilo se mi vyplnit formulář. A také se mi to podařilo získat za zvýhodněnou cenu, což je také hezké
Pavel Adamecký
Dozvěděl jsem se o Move&Flex na jednom z fórumu pro trpící kloubní nemoci. Tam se mnozí pochlubili svými výsledky. Rozhodl jsem se to také objednat. Používám pouze 3 dny a již vidím skvělé vylepšení ve všem. Bolest prošla úplně, a znatelně se ztišila, otok stále přetrvává, ale už je to mnohem lepší, než bylo. Obecně platí, že napíšu o výsledcích, ale začátek je příjemný.

Martina Štroblová
Děkuji Vám. Objednala jsem to sobě a svému manželovi. Ptala jsem se konzultanta, kdy se to bude prodávat v lékárnách - řekl, že to není známo. Protože, možná že jediný způsob, jak se vyléčit, je zkusit tento lék.
Monika Drobná
Děkují!

Stíhnete si objednat se slevou, zatím nabídka nepřešla k jinému čtenářovi!
Nabídka vyprší za:

1980 CZK
990 CZK

Pozor, akce se speciální slevou trvá pouze do:

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Privacy