Osobní zkušenost: Zbavila jsem se křečových žil bez injekcí a operací.

ImageVeronika Příbilova

Existuje mylná představa, že křečové žíly jsou problémem lidí „staršího věku“. První příznaky této choroby u mě se však objevili, když mi bylo jen 22. Křečové žíly v naší rodině je nemoc která se pravděpodobně dědí. Možná takový raný vývoj nemoci byl ovlivněn i některými vnějšími faktory - například kouřením nebo kvůli vysokým podpatkům.

S problémem křečových žil jsem se se setkala dříve než na to vůbec byl nějaký lék, který by fakt pomohl vyrovnat se s nemocí bezbolestným způsobem a bez důsledků. Ale začnu od začátku.

Image

Prvních pár let ty křečové žíly mi boleli jenom mírně, měla jsem pocit že moje nohy jsou těžší, únavovali se rychle a byly otoklé, ale nebyly tam žádné vnější problémy.

Ty problémy se začali objevovat náhle a spontánně: doslova za půl roku byly moje nohy úplně nemocné. Dokonce jsem v práci musela mít speciální židličku, abych mohla protáhnout nohy a snížit na ně zátěž.

Dle doporučení doktora - flebologa jsem měla na sobě punčochy. Určitě to pomáhalo, ale podstata problému se mi nadále zůstávala. V létě to bylo zvlášť obtížné: moje nohy bolely mnohem víc než obvykle. Dle chirurgického vyšetření jsem měla zánět. Měla jsem podstoupit nevyhnutelné operaci.

Flebektomie je radikální metoda léčby křečových žil: nemocná žíla se operuje malým řezem na noze. Operace se provádí v lokální anestézii, přesto jsem stále cítila a slyšela, co se děje, a to mě znepokojovalo: třásl jsem se a měla paniku. Podruhé bych takové nepříjemné záležitosti zažít rozhodně nikdy nechtěla a slíbil jsem si, že už nemocá být nechci.

Image

Po operaci jsem se ještě dva týdny chodila s obvazy, a pak bylo nutné pravidelně chodit na rehabilitaci.

Image

Prvních šest měsíců po operaci proběhlo relativně klidně. Po chvíli se však ty křečové žíly znovu se mi objevili na nohou. A také jsem měla zánět.

A co bych měla dělat? Vraťte se znovu k operaci?

Moje babička si domluvila schůzku s flebologem, kterého jsem znala. Když jsem tam šla, a lékař mi ošetřil nohy a ujistil mě: to se dá vyléčit. Chirurgický zásah a injekce nejsou vůbec nutné.

Doktor mi předepsal Variconis . Dříve jsem tomu léku nevěřila. Může gel vyléčit křečové žíly? Znělo to nepravděpodobně. Nechtěla jsem se ale vrátit zpět k chirurgoví. Nejprve jsem samozřejmě šla na internet. Hodnocení této masti bylo překvapivě 99% pozitivní. Lidí také psali, že tento gel v lékárnách je velmi drahý a že je lepší si ho koupit rovnou na webových stránkách výrobce.

Rozhodla jsem se pak tedy užívat Variconis. Hned první týden jsem pocítila výrazné zlepšení. Moje nohy přestaly bolet a otékat . Pak po nějaké krátké době ty křečové žíly mi zmizely. Byla jsem velmi překvapena! Pokračovala jsem dál v používání tohoto zázračného léku další měsíc. Po době užívání doporučené lékařem moje nohy vypadaly naprosto zdravě .

Image

Po léčbě jsem šla k lékaři. Poprvé po dlouhé době to byla příjemná návštěva u doktora: po vyšetření řek, že křečové žíly již nejsou.

Rozhodla jsem napsat tento článek až poté, co jsem byla stoprocentně přesvědčena o účinnosti tohoto přípravků. Uplynulo více než rok a už si nezaznamenávám vůbec zdravotní problémy anebo problémy s křečovými žily. Teď můžu s jistotou doporučit Variconis všem, kdo trpí touto zákeřnou nemoci. Mimochodem, tady je web výrobce, kde si můžete objednat Variconis:

Stíhnete si objednat se slevou, zatím nabídka nepřešla k jinému čtenářovi!
Nabídka vyprší za:

1980 CZK
990 CZK

Pozor, akce se speciální slevou trvá pouze do:

Diskuze:

ImageBohuslav Kalina

Také chodím za doktorem již druhý rok ... a nic mi nepomáhá. Děkuji za doporučení! Určitě zkusím tento lék.

ImageEva Stromová

Našla jsem informaci o tomto Variconis před pár měsíci. Používala jsem ho dle doporučení doktora. Teď si cítím o deset let mladší!

ImagePetr Chalupa

Moje babička už mnoho let trpí nemoci křečových žil, musím jí o tomto Variconis říct

ImageLinda Vybíralová

Veroniko, děkuji ti za příběh, o kterém jsi nám všem pověděla! Používala jsem Variconis jen týden a už nic mi nebolí, normálně můžu běhat! Žádné otoky a bolesti v nohou. Ani se mi o takovém léku nezdalo

ImageMilada Johánková

Mockrát vám děkuji! Fakt jsem nevěřila že ten lék mi pomůže, ale když jsem ho začala používat, uvědomila jsem si, že lidé nelžou - příznaky skutečně zmizely, i když jsem předtím o operaci přemýšlela vážně

ImageLenka Štěpaníková

Já už 6 let trpím tou hroznou nemoci... Proč jsem o tomto přípravku ještě neslyšela? Objednala jsem si ten lék. Chtěl bych věřit, že to fakt funguje!

ImageKateřina Petříková

A také jsem se zbavil křečových žil za pomoci Variconis. Vynikající nástroj, doporučuji to všem.

ImageVojta Petřík

Nechal jsem na webu objednávku, už se těším na balíček!

ImageBohumil Hrabánek

Jak dlouho se čeká na balíček?

ImageJitka Zavádilová

Díky Bohu. Jíž mám u sebe ten balíček! Dostala jsem ho za 3 dny!